POZNAJ PROJEKTY
REALIZOWANE NA OBSZARZE
LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU

Nazwa beneficjenta:
Dane teleadresowe:
Lokalizacja (GPS)
Nazwa projektu:

Celem operacji było utworzenie prężnie działającej, konkurencyjnej i innowacyjnej firmy (założenie jednoosobowej działalności gospodarczej i dalej w ramach tej działalności stworzenie miejsc pracy) oraz wprowadzenie na rynek usług prawniczych (adwokackich) innowacyjnej usługi tj. możliwości dojazdu do klienta.

Nazwa beneficjenta:
Dane teleadresowe:
Lokalizacja (GPS)

CEL OPERACJI

Celem operacji było utworzenie prężnie działającej, konkurencyjnej i innowacyjnej firmy (założenie jednoosobowej działalności gospodarczej i dalej w ramach tej działalności stworzenie miejsc pracy) oraz wprowadzenie na rynek usług prawniczych (adwokackich) innowacyjnej usługi tj. możliwości dojazdu do klienta indywidualnego. Misją kancelarii będzie realizowanie celów do jakich powołana została Adwokatura Polska, a więc przede wszystkim udzielanie pomocy prawnej oraz ochrona praw i wolności obywatelskich.

OPIS PROJEKTU

Beneficjent zrealizował  planowane przedsięwzięcie polegające na założeniu i zarejestrowaniu w CEIDG jednoosobowej działalności gospodarczej pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Olma.

Świadczy usługi prawne w pełnym zakresie zarówno dla osób fizycznych jak również podmiotów gospodarczych. Realizacja świadczonej pomocy prawnej cechuje się innowacyjną metodą polegającą na świadczeniu usług poza siedzibą kancelarii, zarówno w miejscu zamieszkania mocodawców, w siedzibach podmiotów gospodarczych jak również w każdym innym miejscu, w którym obecność adwokata jest niezbędna (np. sprawy dotyczące ustanowienia służebności gruntowych).

Dodatkowo na potrzeby utworzenia działalności w postaci Kancelarii Adwokackiej Adwokat Bartosz Olma, zostały wykonane niezbędne prace budowlane polegające na dostosowaniu użyczonego lokalu do potrzeb prowadzenia usług kancelaryjno-biurowych poprzez wymianę drzwi wejściowych, remont sanitariatów, przeszklenie klatki schodowej, malowanie. Pomieszczenia zajmowane przez kancelarię zostały wyposażone w niezbędne:

  • sprzęty biurowe( komputer, urządzenie wielofunkcyjne, aparat fotograficzny)
  • meble (biurko, krzesło biurowe, szafy i regały, stół konferencyjny z krzesłami)
  • oprogramowanie komputerowe
  • ekspres do kawy wraz z kompletem kawowym

GALERIA

ZOBACZ INNE ORGANIZACJE

Wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.
Skip to content