POZNAJ PROJEKTY
REALIZOWANE NA OBSZARZE
LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU

Nazwa beneficjenta:
Dane teleadresowe:
Lokalizacja (GPS)
Nazwa projektu:

Podstawowym profilem działalności firmy jest innowacyjne, jednak oparte na solidnych podstawach wiedzy i doświadczenia, podejście do opieki nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i samotnymi. Oferowane usługi to kompleksowa obsługa podopiecznego częściowo samodzielnego, leżącego, niepełnosprawnego.

Nazwa beneficjenta:
Dane teleadresowe:
Lokalizacja (GPS)

CEL OPERACJI

Utworzenie i utrzymanie przez minimum dwa lata jednego miejsca pracy poprzez założenie jednoosobowej firmy, realizującej usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych, starszych i samotnych z terenu powiatu bielskiego

OPIS PROJEKTU

Podstawowym profilem działalności firmy jest innowacyjne, jednak oparte na solidnych podstawach wiedzy i doświadczenia, podejście do opieki nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i samotnymi. Oferowane usługi to kompleksowa obsługa podopiecznego częściowo samodzielnego, leżącego, niepełnosprawnego. Usługi te obejmują między innymi: mycie głowy, mycie całego ciała, obcinanie paznokci u rąk i nóg, suszenie włosów, zmianę pościeli, pielęgnację skóry oraz nacieranie naklepywanie. W ramach obsługi mogą być również wykonywane: golenie zarostu twarzy, profilaktyka przeciwodleżynowa, kompresy, okłady, wymiana pampersów, wkładek, pomoc w przyjmowaniu lekarstw, mierzenie temperatury ciała i ciśnienia tętniczego, mierzenie poziomu cukru glukometrem, pomoc w przyjmowaniu posiłków, karmienie. Innowacyjność usługi polega na połączeniu powyższego z innymi usługami, świadczonymi przez jedną firmę, o które zabiegają podopieczni tzn. kompleksowa dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń. Towarzystwo w codziennych czynnościach, spacery, czytanie, pomoc w odwiedzinach rodziny, znajomych, wycieczki na łono natury, wycieczki sentymentalne. Pomoc w codziennych czynnościach, transport na zakupy, po leki, na badania, do lekarzy, urzędów, kościoła wraz z opieką i pomocą, transport materiałów medycznych i rehabilitacyjnych dla podopiecznych. Pomoc w utrzymaniu nieruchomości/mieszkania, w tym między innymi sprzątanie, koszenie, odśnieżanie, przygotowanie drewna na opał.

GALERIA

ZOBACZ INNE ORGANIZACJE

Wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.
Skip to content