POZNAJ PROJEKTY
REALIZOWANE NA OBSZARZE
LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU

Nazwa beneficjenta:
Dane teleadresowe:
Lokalizacja (GPS)
Nazwa projektu:

Działalność pracowni polega na świadczeniu usług wystroju wnętrz przy pomocy nowoczesnych materiałów dekoracyjnych na terenie LGD Ziemia Bielska. Oferuję produkty dekoracyjne wzbogacane o tradycyjne hafty, regionalne akcenty czy motywy folklorystyczne. Innowacyjność prowadzonej przeze mnie działalności oraz realizowanych projektów wynika przede wszystkim z kreatywności i pomysłowości oraz z połączenia nowatorskich projektów z lokalną tradycją, rzemiosłem i folklorem.

Nazwa beneficjenta:
Dane teleadresowe:
Lokalizacja (GPS)

CEL OPERACJI

Celem operacji było wsparcie lokalnych przedsiębiorców i osób fizycznych poprzez świadczenie usług projektowania i szycia przy pomocy materiałów dekoracyjnych na terenie LGD Ziemia Bielska opartych na tradycyjnych motywach regionalnych, stanowiących podstawę  tworzonego produktu lokalnego.

OPIS PROJEKTU

W ramach prowadzonej działalności zrealizowany został zakup podstawowych maszyn i urządzeń do szycia i haftowania niezbędnych do produkcji wyrobów:  stębnówka, owerlok, renderka, hafciarka z program do projektowania haftów, stół prasowalniczy, żelazko elektryczno – parowe oraz nóż krojczy. Lokal, w którym prowadzona jest działalność, został dostosowany do potrzeb – wydzielona została przestrzeń do produkcji wyrobów, gdzie oprócz maszyn znajduje się duży stół krojczy, a także biuro, które zostało wyposażone w podstawowy sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy oraz programy graficzne.  W wydatkach uwzględniona została promocja działań pracowni oraz funkcjonowanie strony internetowej.

W ramach prowadzonej działalności pracownia oferuje przede wszystkim takie produkty jak pufy, nowoczesne ściany tapicerowane, wezgłowia, zasłony, rolety rzymskie, obrusy, poduszki dekoracyjne itp. z możliwością wzbogacenia o tradycyjne hafty, regionalne akcenty czy motywy folklorystyczne. Innowacyjność prowadzonej działalności oraz realizowanych projektów wynika przede wszystkim z kreatywności i pomysłowości oraz z połączenia nowatorskich projektów z lokalną tradycją i rzemiosłem. Przedsięwzięcie posiada charakter nowatorski, niestandardowy, w nietypowy sposób podchodzi do lokalnych zasobów i tradycji.

Klientami pracowni są zarówno osoby indywidualne jak i firmy z obszaru LGD i okolic.

Ze względu na potrzeby rynku pracownia gotowa  jest spełnić indywidualne potrzeby Klienta, oferując wszelkie produkty z zakresu wyposażenia mieszkania, lokalu, restauracji, hotelu czy biura. Ze względu na kompleksowość działań  – od projektu, przez wykonanie, po montaż – pracownia jest w stanie spełnić oczekiwania wymagających Klientów oraz realizować zamówienia dostosowane do indywidualnych pomysłów. Pracownia nawiązała współpracę także z projektantami wnętrz realizując tym samym ich indywidualne pomysły.

GALERIA

ZOBACZ INNE ORGANIZACJE

Wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.
Skip to content